Blog

6 Comments
 1. Pan Bartosz to jednocześnie profesjonalista i zakręcony pasjonat. Szkolenie super ciekawe w bardzo luźnej i przyjemnej atmosferze.
  Bardzo ciekawie dobrany program. Nawet uzyskałem bardzo interesująca mnie pomoc już „poza konkursem”
  Polecam wszystkim, którzy się wahają i nie wąchają 🙂

 2. Bartek to ziołowa encyklopedia ! W dzisiejszych czasach, gdy nareszcie zaczynamy doceniać jak ważne w naszym życiu są zioła, Bartek przeprowadza nas w piękny sposób przez wszystko co wiąże się z wykorzystaniem ziół w codziennym życiu. Od leczenia przez relaks do konkretnych oddziaływań długoterminowych. Jestem przykładem ozdrowieńca po Bartkowych terapiach.
  Gorąco zachęcam.

 3. Bartek to pasjonat zielarstwa, był nieocenionym wsparciem w czasie mojej choroby. Doradził zioła które przygotowały mnie do operacji, potem zioła które wspierały proces gojenia, z jego wsparciem przeszłam przez chemioterapię. Potrafił dobrać zioła tak by nie było reakcji z lekami które przyjmowałam. Jestem mu bardzo wdzięczna i gorąco zachęcam do korzystania z jego wiedzy.

 4. Wiedza i pasja w jednym. Lubię takie połączenie :). Do tego Pan Bartosz potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć np co możemy łączyć z czym i co dla kogo będzie odpowiednie a przede wszystkim zachęcić do korzystania z dobrodziejstw natury. Dla mnie super!

 5. Pan Bartosz jest jedynym w swoim rodzaju specjalistą, posiadającym wręcz niewyobrażalny zasób wiedzy, którą chce, a do tego potrafi się dzielić. Zalecone przez niego zioła były niesamowitym wsparciem, które nie dość, że dodały mi energii do walki z chorobą, zmniejszyły znacząco odczuwane objawy, to jeszcze poprawiły moje samopoczucie, w sposób wykraczający ponad to, co do tej pory uznawałam za normę! Dzięki jego kompleksowemu podejściu do mojego stanu zdrowia, przekonałam się chociażby, że wcale nie muszę być cały czas tak zmęczona i pozbawiona energii. Nie obiecywał cudów, ale poniekąd tego właśnie dokonał 🙂

 6. Moja historia jest zbyt długa, aby opowiedzieć ją w całości. Wspomnę zatem, że dotyczyła walki z bakteriami super opornymi na antybiotyki. Więcej, kuracja antybiotykowa pogorszyła mój stan. Potrzeba było cudu, żeby udało się wyleczyć paskudnie ciężkie zakażenie.
  I wtedy trafiłam na wykład pana Bartosza, który dotyczył zastosowania ziół w leczeniu zakażeń bakteryjnych.
  I w akcie desperacji napisałam do pana Bartosza z prośbą o pomoc.
  Odpowiedź przyszła bardzo szybko. Konsultacja była szczegółowa, pan Bartosz zajął się kompleksowo moim organizmem. Nie tylko pomógł mi pozbyć się bakterii, czego nie potrafili uczynić lekarze , traktując mnie antybiotykami. Pan Bartosz opracował specjalnie dla mnie dietę, dzięki której poprawiło mi się w dużym stopniu ogólne samopoczucie.
  Bez cienia przesady stwierdzam, że pan Bartosz nie tylko doskonale zna się na ziołach, potrafi doradzić optymalną terapię, ale jest ponadto przemiłym, życzliwym i dobrym człowiekiem.
  Panie Bartoszu, dziękuję z całego serca ❤️ wyzdrowiałam dzięki Panu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

  Cart