Informacje dla Kupujących

Z założenia jest sklep oferujący dostęp do wiedzy fachowej, jednak taka wiedza często znajduje się w starych źródłach, w publikacjach nie wznawianych wydawniczo. Dlatego tez celem sklepiku jest zgromadzenie i wyselekcjonowanie pozycji, które miłośnikom ziołoterapii byłyby jak najbardziej przydatne i praktyczne.   

Bazarek Zielarski oferuje zarówno książki używane jak i nowe. Książki używane są najczęściej w stanie ‘antykwarycznym’, czyli posiadają zabrudzenia, poplamienia, zakreślenia ołówkiem, mogą mieć pogięte kartki oraz okładki czy obwoluty. Niekiedy zawierają także nieaktualne pieczątki lub inne oznaczenia. Czasami mogą mieć naderwane strony lub okładki. Dlatego też zdjęcia książek na stronach sklepu przedstawiają stan faktyczny pozycji. Wszelkie informacje odnośnie stanu książek widnieją w opisie. W razie potrzeby wysłania większej ilości zdjęć przed zakupem danej książki to proszę o kontakt mailowy: bazarek.zielarski@gmail.com

W przypadku zakupu „Terenowej apteczki ziołowej ” istnieje możliwość indywidualnej dedykacji od autora 🙂 Proszę osoby zainteresowane o wcześniejszy kontakt (najlepiej zaraz po zakupie).

Płatność:

  • Przelew na konto:

mBank 48 1140 2004 0000 3502 7779 4450

WKRĘCONY W ZIELONE Bartosz Jemioła

Żeromskiego 11 36-030 Błażowa

  • Przy odbiorze osobistym – tylko gotówką
  • Za pobraniem

Wysyłka:

  • paczki pocztowe (Poczta Polska) – w regulaminie jest zaznaczone, że czas realizacji wynosi do 5 dni roboczych, jednakże książki będą wysyłane jak najszybciej (np. na drugi dzień od zakupu);
  • odbiór osobisty: możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i miejsca się wcześniej (na terenie miasta Rzeszów);

Preferowanym rodzajem kontaktu jest droga mailowa: bazarek.zielarski@gmail.com.

Zwroty i reklamacje:

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827), Klient będący Konsumentem może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty odebrania towaru i niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić zakupiony towar. Do odsyłanego towaru należy dołączyć wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy – wzór do pobrania poniżej.

W odniesieniu do reklamacji zapraszam na stronę regulaminu.

Do pobrania: Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zakupu

    Cart